Archive for the ‘Rezultatai’ Category

2021 metų 60-ojo Lietuvos ritinio čempionato nugalėtojai ir prizininkai

Trečiadienis, 8 rugsėjo, 2021

1 vieta: Plungės rajono ritinio sporto klubas „Plateliai“

Sigvaldas Butrimas, Jovaldas Mažeika, Sigitas Jonutis, Romas Račkauskas, Arūnas Rečkauskas,
Artūras Latakas, Mantas Žutautas, Aurimas Kaunas, Mindaugas Razgus, Povilas Rubinas (treneris ir
vadovas).

2 vieta: Vilkaviškio miesto ritinio sporto klubas „Žiedas“

Žydrūnas Aželskas, Darius Neiberka, Giedrius Auksoraitis, Egidijus Būda, Ramūnas Cicėnas,
Deividas Aželskas, Andrius Ciganskas, Julius Kalvaitis, Osvaldas Aleksa, Rimantas Diržius (treneris ir
vadovas).

3 vieta: Kauno lietuviško ritinio sporto klubas „Aisčiai“

Mindaugas Barišauskas, Vytautas Rubinas, Kęstutis Matavičius, Gytis Eigirdas, Audrius Rečkauskas,
Mindaugas Gevelis, Deividas Subačius, Antanas Mickevičius, Audrius Sabaliauskas, Tomas
Kmieliauskas, V. Matuzas, Linas Bulovas, Edgaras Diržius (treneris ir vadovas).

4 vieta: Kupiškio ritinio sporto klubas „Aukštaičiai“
5 vieta: Vilkaviškio r. sporto klubas Alvito Širvinta“

Čempionato rezultatyviausias žaidėjas: Mantas Žutautas (Plateliai) 49 įvr., geriausias gynėjas Egidijus
Būda (Vilkaviškis)
, geriausias vartininkas Mindaugas Barišauskas (Kaunas)

„Suvalkijos taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Vilkaviškis 2021 09 04

  1. Plungės RRSK „Plateliai“
  2. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“
  3. Kauno RSK „Aisčiai“
  4. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“
  5. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“

2021 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 2 rato rezultatai

Pirmadienis, 30 rugpjūčio, 2021

2021 08 28 d. Kupiškis

2021 09 04 d. Vilkaviškis

„Aukštaitijos“ taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai

Kupiškis 2021-08-28 d.

1. Kauno RSK Aisčiai
2. Plungės RRSK Plateliai
3. Kupiškio RSK Aukštaičiai
4. Vilkaviškio MRSK Žiedas

„Aukštaitijos“ taurės laimėtojai Kauno „Aisčiai“

„Aukštaitijos“ taurės laimėtojai Kauno „Aisčiai“

2021 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 1 rato rezultatai

Antradienis, 15 birželio, 2021

2021 06 12 d. Plateliai Plungės r.

2021 07 10 d. Kaunas

„V. Steponaičio vardo“ taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Kaunas 2021 07 10 d.

  1. Plungės RRSK „Plateliai“
  2. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“
  3. Kauno RSK „Aisčiai“
  4. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“
  5. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“

„Platelių“ taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Plateliai 2021 06 12 d.

  1. Plungės RRSK „Plateliai“
  2. Kauno RSK „Aisčiai“
  3. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“
  4. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“
  5. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“

2011 m. Respublikos ritinio čempionato I rato varžybų rezultatai

Antradienis, 31 gegužės, 2011

2011 05 21-22 d. Šiauliai

Ei. Nr.

Komanda 1 2 3 4 5 6 Santykis Taškai

Vieta

1

Vilkaviškio r. “Alvito Širvinta” 12:24 7:54 19:7 8

2

2 Kupiškio SK “Aukštaičiai” 2:121 1:141 3:26 2 5
3 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 20:04 14:14 34:1 8 1
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 0:201 0:121 0:32 2 6
5 Kauno LRSK “Aisčiai” 14:14 1:141 15:15 5 4
6 Plungės RRSK “Plateliai” 5:71 12:04 17:7 5 3

2010 m. 49-ojo Respublikos ritinio čempionato rezultatai

Antradienis, 19 spalio, 2010

1.      Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas”

2.      Plungės RRSK “Plateliai”

3.      Vilkaviškio r. “Alvito Širvinta”

4.      Kauno RSK “Aisčiai”

5.      Šiaulių MRSK ,,Vijolė”

6.      Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

2010 m. Respublikos ritinio veteranų čempionato prizininkai

Antradienis, 19 spalio, 2010

1.      Plungės RRSK “Plateliai”

2.      Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas”

3.      Kupiškio rinktinė

2010 m. Respublikos ritinio čempionato II rato varžybų rezultatai

Pirmadienis, 30 rugpjūčio, 2010

2010 07 31 – 08 01 d. Kaunas

2010 08 22 d. Kupiškis

2010 09 11-12 d. Vilkaviškis

Ei. Nr.

Komanda 1 2 3 4 5 6 Santykis Taškai VietaPo II turo
1 Plungės RRSK “Plateliai” 9:54 15:24 7:04 4:71 8:14 43:15 17 II
2 Vilkaviškio r. “AlvitoŠirvinta” 5:91 21:24 7:04 2:61 8:64 43:23 14 III
3 Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija 2:151 2:211 0:70 1:171 1:101 6:70 4 VI
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 0:70 0:70 7:04 0:70 0:70 7:28 4 V
5 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 7:44 6:24 17:14 7:04 11:04 48:7 20 I
6 Kauno LRSK “Aisčiai” 1:81 6:81 10:14 7:04 0:111 24:30 11 IV

2010 m. Respublikos ritinio čempionato I rato varžybų rezultatai

Pirmadienis, 9 rugpjūčio, 2010

2010 05 15-16 d. Šiauliai

2010 06 05-06 d. Plateliai Plungės r.

2010 07 31 – 08 01 d. Kaunas

Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santykis Taškai Vieta
1 Plungės RRSK “Plateliai” 7:04 7:04 7:04 4:51 3:04 28:5 17 2
2 Vilkaviškio r. “AlvitoŠirvinta” 0:71 7:04 14:14 5:81 1:31 27:19 11 4
3 Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija 0:70 0:70 6:231 1:101 0:70 7:54 2 6
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 0:70 1:141 23:64 0:70 1:91 25:43 6 5
5 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 5:44 8:54 10:14 7:04 5:24 35:12 20 1
6 Kauno LRSK “Aisčiai” 0:31 3:14 7:04 9:14 2:51 21:10 14 3

Penktadienis, 11 birželio, 2010

Respublikos ritinio jaunių (1992 m. gim.) čempionatas
2010 06 08-09 d. Kupiškis

Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 Santykis Taškai Vieta
1 Plungės RRSK “Plateliai” 12:44 13:54 18:44 43:13 12 I
2 Vilkaviškio r. “AlvitoŠirvinta” 4:121 8:111 11:34 23:26 6 III
3 Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija 5:131 11:84 6:24 22:23 9 II
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 4:181 3:111 2:61 9:35 3 IV

Čempionato: rezultatyviausias žaidėjas Algimantas Divizinskas 18 įvarčiai (Kupiškio Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazija), geriausias gynėjas Valius Rubinas (Plungės RRSK “Plateliai”), geriausias vartininkas Aurimas Sakalauskas (Vilkaviškio r. “Alvito Širvinta”).

2010 m. Respublikos ritinio jaunių (1992 m.) čempionai - Plungės RRSK "Plateliai"

V Tarptautinės Sporto Žaidynės “Saulės miestas 2010″, Respublikos čempionato I turas

Antradienis, 18 gegužės, 2010

Tarptautinių sporto žaidynių “Saulės miestas 2010” ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai

  1. Plungės RRSK “Plateliai”
  2. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas”
  3. Kauno RSK “Aisčiai”
  4. Šiaulių MRSK ,,Vijolė”
  5. Vilkaviškio r. “Alvito Širvinta”
  6. Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

2010 m. Respublikos ritinio čempionato I rato varžybų rezultatai

2010 05 15-16 d. Šiauliai

Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santykis Taškai Vieta
1 Plungės RRSK “Plateliai” 7:0

4

3:0

4

10:0 8 2
2 Vilkaviškio r. “Alvito

Širvinta”

0:7

1

5:8

1

5:15 2 5
3 Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija 6:23

1

1:10

1

7:33 2 6
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 23:6

4

1:9

1

24:15 5 3
5 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 8:5

4

10:1

4

18:6 8 1
6 Kauno RSK “Aisčiai” 0:3

1

9:1

4

9:4 5 4