Archive for the ‘Rezultatai’ Category

Respublikos ritinio čempionato finalinis turas 2006 09 9-10 d.

Ketvirtadienis, 4 vasario, 2010
Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santy-kis Taškai Vieta

I turo

Viso taškai Galutinė vieta
1 Žemaitijos nacionalinis parkas 9:5

4

8:1

4

17:6 8 I 48 I
2 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 5:9

1

17:3

4

22:12 5 II 33 II
3 Vilkaviškio “Alvitas” 1:8

1

3:17

1

4:25 2 III 24 III
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 16 IV
5 Plungės MRSK ,,Žemaičiai” 7 V

Respublikos ritinio čempionato III turas 2006 07 15-16 d.

Ketvirtadienis, 4 vasario, 2010
Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santy-kis Taškai Vieta

III turo

1 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 2:8

1

16:2

4

5:2

4

14:2

4

37:14 13 II
2 Žemaitijos nacionalinis parkas 8:2

4

10:0

4

10:1

4

10:0

4

38:3 16 I
3 Vilkaviškio “Alvitas” 2:16

1

0:10

1

7:8

1

17:10

4

26:44 7 IV
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 2:5

1

1:10

1

8:7

4

8:13

1

19:35 7 III
5 Plungės MRSK ,,Žemaičiai” 2:14

1

0:10

1

10:17

1

13:8

4

25:49 7 V

Respublikos ritinio čempionato II turas 2006 06 10-11 d.

Ketvirtadienis, 4 vasario, 2010
Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santykis Taš

kai

Vieta

II turo

1 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 6:1

4

3:11

1

10:3

4

19:15 9 II
2 Vilkaviškio “Alvitas” 1:6

1

2:9

1

0:3

1

3:18 3 IV
3 Žemaitijos nacionalinis parkas 11:3

4

9:2

4

10:0

4

30:5 12 I
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 3:10

1

3:0

4

0:101 6:20 6 III

Respublikos ritinio čempionato I turas 2006 05 13-14 d.

Ketvirtadienis, 4 vasario, 2010
Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santykis Taškai Vieta

I turo

1 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 5:8

1

7:10

1

12:1

4

24:19 6 III
2 Vilkaviškio “Alvitas” 8:5

4

1:13

1

15:4

4

24:22 9 II
3 Žemaitijos nacionalinis parkas 10:7

4

13:1

4

7:2

4

30:10 12 I
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 1:12

1

4:15

1

2:7

1

7:34 3 IV

Respublikos ritinio čempionato finalinis turas 2009

Trečiadienis, 3 vasario, 2010

2009 m. rugsėjo 12-13 d. Plateliuose (Plungės r.) vyko Respublikos
ritinio čempionato finalinės varžybos.

Varžybos vyko pagal 2009 m. 48-ojo Lietuvos ritinio čempionato
nuostatus. Dalyvavo Platelių, Vilkaviškio, Kauno, Alvito (Vilkaviškio
raj.) ir Šiaulių komandos. Po finalinio turo, komandos išsidestė taip:

1. Žemaitijos nacionalinio parko ritinio komanda (Plungės rajono
ritinio sporto klubas “Plateliai”)
2. Vilkaviškio miesto ritinio sporto klubas “Žiedas”
3. Kauno lietuviško ritinio sporto klubas „Aisčiai“
4. Ritinio sporto klubas „Alvito Širvinta“
5. Šiaulių miesto ritinio sporto klubas “Vijolė”

Rezultatyviausias čempionato žaidejas  Povilas Rubinas (Plungės rajono
ritinio sporto klubas “Plateliai”)
Geriausias čempionato gynėjas Artūras Povilaitis (Vilkaviškio m.
ritinio sporto klubas “Žiedas”)
Geriausias čempionato vartininkas Mindaugas Barišauskas (Kauno
lietuviško ritinio sporto klubas „Aisčiai“)

2009 m. 48-ojo Respublikos ritinio čempionato prizininkai

I vieta : Žemaitijos nacionalinis parkas

Tomas Markauskas, Sigvaldas Butrimas, Viktoras Lukavičius, Jovaldas Mažeika, Mindaugas Mažeika, Edmundas Grigas, Sigitas Jonutis, Tomas Jonutis, Vaclovas Matavičius, Kęstutis Matavičius, Tautvydas Lukavičius, Povilas Rubinas (žaidžiantis treneris ir vadovas).

II vieta: Vilkaviškio miesto ritinio sporto klubas “Žiedas”

Sigitas Kurtinaitis, Karolis Kurtinaitis, Žydrūnas Aželskas, Deividas Aželskas, Artūras Povilaitis, Darius Neiberka, Giedrius Auksoraitis, Mantas Bisikirskas, Ramūnas Cicėnas, Mangirdas Baronaitis Rimantas Diržius (žaidžiantis treneris ir vadovas).

III vieta: Kauno lietuviško ritinio sporto klubas “Aisčiai”

Karolis Kiškiūnas, Saulius Pleseckis, Vytautas Rubinas, Vytenis Tamošiūnas, Ainius Luobikis, Vaidas Litvaitis, Žydrūnas Žemaitis, Mindaugas Ivanauskas, Mindaugas Gribauskas, Edgaras Diržius, Rolandas Bernatonis, Nedas Grinkevičius, Antanas Miškevičius, Tadas Ivanauskas, Mindaugas Barišauskas (žaidžiantis treneris ir vadovas).

Čempionato: rezultatyviausias žaidėjas Povilas Rubinas (Žemaitijos nacionalinis parkas), geriausias gynėjas Artūras Povilaitis (Vilkaviškis), geriausias vartininkas Mindaugas Barišauskas (Kaunas).

Pereinama “FEDERACIJOS TAURĖ” įteikta geriausiam 2009 m. ritinio sporto klubui: Plungės ritinio sporto klubui “Plateliai”

Vytauto Steponaičio taurės turnyras 2009 07 18-19 d. Kaunas

Trečiadienis, 3 vasario, 2010

Vytauto Steponaičio taurės turnyras

2009 07 18-19 d. Kaunas

Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 Santykis Taškai Vieta
1 Žemaitijos nacionalinis parkas 11:4

4

11:7

4

4:5

1

26:16 9 II
2 Vilkaviškio r. “Alvito

Širvinta”

4:11

1

9:17

1

2:6

1

15:34 3 IV
3 Kauno RSK “Aisčiai” 7:11

1

17:9

4

1:8

1

25:28 6 III
4 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 5:4

4

6:2

4

8:1

4

19:7 12 I

Respublikos ritinio čempionate po III turų komandų užimamos vietos:

1.        Žemaitijos nacionalinis parkas – 45 taškai

2.        Vilkaviškio MRSK “Žiedas” – 42 taškai

3.        Kauno LRSK “Aisčiai” – 27 taškai

4.        Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta: – 24 taškai

5.     Šiaulių MRSK “Vijolė” – 8 taškai

Žaidžia V. Steponaičio taurės laimėtojai Vilkaviškio “Žiedo” ritininkai

Respublikos jaunių čempionatas 2009 06 06

Trečiadienis, 3 vasario, 2010

Respublikos ritinio jaunių (1991 m. gim.) čempionatas

lentelejauniu.jpg

2009 respublikos ritinio jaunių čempionai Vilkaviškio r. „Alvito Širvintos“ ritininkai

rezultatyviausias žaidėjas Aurimas Kumpys 27 įvarčiai (Vilkaviškis r. “Alvito Širvinta), geriausias gynėjas Tautvydas Lukavičius (Žemaitijos nacionalinis parkas), geriausias vartininkas Klaidas Kuzmickas (Kupiškis).

Už žaidimą asmeniniais prizai ir rėmėjų dovanomis apdovanoti: A. Mackeliūnas, G. Antulionis (Vilkaviškio r. Alvitas), M. Mažeika, T. Kazbaraitis (Žemaitijos nacionalinis parkas), A. Diviazinskas (Kupiškis), N. Ližaitis, N. Grinkevičius (Vilkaviškis).

2005 m. Respublikos ritinio čempionatas

Trečiadienis, 27 sausio, 2010

2005 m.

I vieta: Plungės “Plateliai”

T. Markauskas, S. Jakštas, S. Butrimas, V. Lukavičius, J. Mažeika, E. Grigas, S. Jonutis, R. Šimkus,  P. Rubinas (žaidžiantis treneris ir vadovas)

II vieta : Vilkaviškio “Žiedas”

A. Eidukaitis, S. Kurtinaitis, K. Kurtinaitis, R. Krunglevičius, M. Kasperaitis,V. Tamošiūnas, Ž. Aželskas, E. Diržius, A. Povilaitis, V. Vendrikis, D. Neiberka, R. Diržius (žaidžiantis treneris ir vadovas)

III vieta: Vilkaviškio “Alvitas”

E. Bačinskas, D. Kučiauskas, G. Girdijauskas, V. Gružinskas, R. Įsoda, M. Kivaras, R. Rimas, T. Rimas, V. Agliniškis, E. Želvys, M. Kasperaitis (treneris ir vadovas)

2004 m. Respublikos ritinio čempionatas

Trečiadienis, 27 sausio, 2010

2004 m.

I vieta: Plungės “Plateliai”

K. Matavičius, T. Markauskas, S. Jakštas, S. Butrimas, V. Lukavičius, J. Mažeika, E. Grigas, M. Razgus, S. Jonutis, R. Šimkus,  P. Rubinas (žaidžiantis treneris ir vadovas)

II vieta : Vilkaviškio “Žiedas”

A. Eidukaitis, S. Kurtinaitis, K. Kurtinaitis, R. Krunglevičius, M. Kasperaitis, R. Cicėnas, E. Diržius, A. Povilaitis, V. Vendrikis, M. Kivaras, D. Neiberka, R. Diržius (žaidžiantis treneris ir vadovas)

III vieta: Plungės “Žemaičiai”

M. Savickas, M. Pocius, K. Varpiotas, E. Urbietis, A. Pocius, T. Sadauskas, D. Vasiliauskas, A. Gulbys, A. Šetkauskas, H. Šetkauskas (žaidžiantis treneris ir vadovas)

2003 m. Respublikos ritinio čempionatas

Trečiadienis, 27 sausio, 2010

2003 m.

I vieta: Plungės “Plateliai”

K. Matavičius, T. Markauskas, V. Plaipa, S. Butrimas, V. Lukavičius, J. Mažeika, E. Grigas, M. Razgus, V. Valančius, S. Jonutis, R. Šimkus,  P. Rubinas (žaidžiantis treneris ir vadovas)

II vieta : Vilkaviškio “Žiedas”

A. Eidukaitis, S. Kurtinaitis, K. Kurtinaitis, R. Krunglevičius, M. Kasperaitis, R. Cicėnas, E. Diržius, A. Povilaitis, V. Vendrikis, V. Tamošiūnas, Ž. Aželskas, R. Diržius (žaidžiantis treneris ir vadovas)

III vieta: Klaipėdos “Sendvario”