Archive for the ‘Rezultatai’ Category

III Tarptautinės sporto žaidynės “Saulės miestas 2008”

Penktadienis, Vasaris 5th, 2010

47 ojo respublikos ritinio čempionato I turas  2008 05 17-18 d. Šiauliai

Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santykis Taškai Vieta
1 Žemaitijos nacionalinis parkas 8:9

1

5:3

4

2:3

1

7:1

4

22:16 10 III
2 Vilkaviškio r. Alvito

“Širvinta”

9:8

4

8:0

4

1:10

1

10:2

4

28:20 13 II
3 Kauno m. “Aisčiai” 3:5

1

0:8

1

1:8

1

1:1

2

5:22 5 IV
4 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 3:2

4

10:1

4

8:1

4

14:2

4

35:6 16 I
5 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 1:7

1

2:10

1

1:1

2

2:14

1

6:32 5 V

III Tarptautinių sporto žaidynių “Saulės miestas 2008”

Ritinio varžybos

2008 05 17-18 d. Šiauliai

Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santykis Taškai Vieta
1 Žemaitijos nacionalinis parkas 8:9

1

5:3

4

2:3

1

7:1

4

22:16 10 III
2 Vilkaviškio r. Alvito

“Širvinta”

9:8

4

8:0

4

1:10

1

10:2

4

28:20 13 II
3 Kauno m. “Aisčiai” 3:5

1

0:8

1

1:8

1

1:1

2

5:22 5 IV
4 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 3:2

4

10:1

4

8:1

4

14:2

4

35:6 16 I
5 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 1:7

1

2:10

1

1:1

2

2:14

1

6:32 5 V

2007 m. 46-ojo Respublikos ritinio čempionato prizininkai

Ketvirtadienis, Vasaris 4th, 2010

I vieta: Žemaitijos nacionalinis parkas

Tomas Markauskas, Stasys Jakštas, Sigvaldas Butrimas, Viktoras Lukavičius, Jovaldas Mažeika, Mindaugas Mažeika, Vygandas Valančius, Edmundas Grigas, Sigitas Jonutis, Vaclovas Matavičius, Kęstutis Matavičius, Tautvydas Lukavičius, Povilas Rubinas (žaidžiantis treneris ir vadovas)

II vieta : Vilkaviškio miesto ritinio sporto klubas “Žiedas”

Ainoras Eidukaitis, Sigitas Kurtinaitis, Karolis Kurtinaitis, Vytenis Tamošiūnas, Žydrūnas Aželskas, Deividas Aželskas, Edgaras Diržius, Artūras Povilaitis, Darius Neiberka, Giedrius Auksoraitis, Mantas Bisikirskas, Mindaugas Barišauskas, Rimantas Diržius (žaidžiantis treneris ir vadovas)

III vieta: Vilkaviškio r. Alvito “Širvinta”

Evaldas Bačinskas, Aurimas Bačinskas, Dainius Kučiauskas, Rolandas Kučiauskas, Gediminas Girdijauskas, Audrius Rainys, Marius Kivaras, Giedrius Rimas, Tomas Rimas, Vilius Agliniškis, Gintaras Andriukaitis, Martynas Kasperaitis (žaidžiantis treneris ir vadovas)

Respublikos ritinio čempionato finalinis turas 2007 09 08-09 d. Plungė

Ketvirtadienis, Vasaris 4th, 2010
Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santy-kis Taškai Vieta

turo

Viso taškai Galutinė vieta
1 Žemaitijos nacionalinis parkas 5:0

4

5:0

4

14:0

4

24:0 12 I 52 I
2 Vilkaviškio r. Alvito

“Širvinta”

0:5

1

3:9

1

9:5

4

12:19 6 III 23 III
3 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 0:5

1

9:3

4

5:0

4

14:8 9 II 40 II
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 0:14

1

5:9

1

0:5

1

5:28 3 IV 11 IV
5 Plungė 10 V

Respublikos ritinio čempionato III turas 2007 07 14-15 d. Vilkaviškis

Ketvirtadienis, Vasaris 4th, 2010
Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santy-kis Taškai Vieta

III turo

1 Vilkaviškio r. Alvito

“Širvinta”

2:21

1

7:12

1

7:0

4

16:33 6 III
2 Žemaitijos nacionalinis parkas 21:2

4

3:1

4

7:0

4

31:3 12 I
3 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 12:7

4

1:3

1

7:0

4

20:10 9 II
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 7:0

0

7:0

0

7:0

0

0:21 0 IV

Respublikos ritinio čempionato II turas 2007 06 09-10 d. Vilkaviškis

Ketvirtadienis, Vasaris 4th, 2010
Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santykis Taš

kai

Vieta

II turo

1 Žemaitijos nacionalinis parkas 7:4

4

14:1

4

8:1

4

29:6 12 I
2 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 4:7

1

12:11

4

8:4

4

24:22 9 II
3 Vilkaviškio r. Alvito

“Širvinta”

1:14

1

11:12

1

6:6

2

18:32 4 IV
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 1:8

1

4:8

1

6:6

2

11:22 4 III

Respublikos ritinio čempionato I turas 2007 05 12-13 d. Šiauliai

Ketvirtadienis, Vasaris 4th, 2010
Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santykis Taškai Vieta

I turo

1 Žemaitijos nacionalinis parkas 14:6

4

10:4

4

10:0

4

10:0

4

44:10 16 I
2 Vilkaviškio r. Alvito

“Širvinta”

6:14

1

9:10

1

1:5

1

13:4

4

29:33 7 IV
3 Plungė 4:10

1

10:9

4

6:15

1

14:4

4

34:48 10 III
4 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 0:10

1

5:1

4

15:6

4

5:0

4

25:17 13 II
5 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 0:10

1

4:13

1

4:14

1

0:5

1

8:42 4 V

2006 m. 45-ojo Respublikos ritinio čempionato prizininkai

Ketvirtadienis, Vasaris 4th, 2010

2006 m. 45-ojo Respublikos ritinio čempionato prizininkai

I vieta: Žemaitijos nacionalinis parkas

Tomas Markauskas, Stasys Jakštas, Sigvaldas Butrimas, Viktoras Lukavičius, Jovaldas Mažeika, Edmundas Grigas, Sigitas Jonutis, Ramūnas Šimkus, Vaclovas Matavičius, Povilas Rubinas (žaidžiantis treneris ir vadovas)

II vieta : Vilkaviškio miesto ritinio sporto klubas “Žiedas”

Ainoras Eidukaitis, Sigitas Kurtinaitis, Karolis Kurtinaitis, Martynas Kasperaitis,Vytenis Tamošiūnas, Žydrūnas Aželskas, Edgaras Diržius, Artūras Povilaitis, Vytenis Vendrikis, Darius Neiberka, Mindaugas Barišauskas, Rimantas Diržius (žaidžiantis treneris ir vadovas)

III vieta: Vilkaviškio “Alvitas”

Evaldas Bačinskas, Dainius Kučiauskas, Gediminas Girdijauskas, Audrius Rainys, Deimantas Jurgaitis, Romualdas Įsoda, Marius Kivaras, Giedrius Rimas, Tomas Rimas, Vilius Agliniškis, Eimantas Želvys, Martynas Kasperaitis (treneris ir vadovas)

Respublikos ritinio čempionato finalinis turas 2006 09 9-10 d.

Ketvirtadienis, Vasaris 4th, 2010
Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santy-kis Taškai Vieta

I turo

Viso taškai Galutinė vieta
1 Žemaitijos nacionalinis parkas 9:5

4

8:1

4

17:6 8 I 48 I
2 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 5:9

1

17:3

4

22:12 5 II 33 II
3 Vilkaviškio “Alvitas” 1:8

1

3:17

1

4:25 2 III 24 III
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 16 IV
5 Plungės MRSK ,,Žemaičiai” 7 V

Respublikos ritinio čempionato III turas 2006 07 15-16 d.

Ketvirtadienis, Vasaris 4th, 2010
Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santy-kis Taškai Vieta

III turo

1 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 2:8

1

16:2

4

5:2

4

14:2

4

37:14 13 II
2 Žemaitijos nacionalinis parkas 8:2

4

10:0

4

10:1

4

10:0

4

38:3 16 I
3 Vilkaviškio “Alvitas” 2:16

1

0:10

1

7:8

1

17:10

4

26:44 7 IV
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 2:5

1

1:10

1

8:7

4

8:13

1

19:35 7 III
5 Plungės MRSK ,,Žemaičiai” 2:14

1

0:10

1

10:17

1

13:8

4

25:49 7 V

Respublikos ritinio čempionato II turas 2006 06 10-11 d.

Ketvirtadienis, Vasaris 4th, 2010
Ei. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 6 Santykis Taš

kai

Vieta

II turo

1 Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” 6:1

4

3:11

1

10:3

4

19:15 9 II
2 Vilkaviškio “Alvitas” 1:6

1

2:9

1

0:3

1

3:18 3 IV
3 Žemaitijos nacionalinis parkas 11:3

4

9:2

4

10:0

4

30:5 12 I
4 Šiaulių MRSK ,,Vijolė” 3:10

1

3:0

4

0:101 6:20 6 III