Archive for the ‘Sporto klubai’ Category

2019 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 2 rato rezultatai

Šeštadienis, Rugsėjis 14th, 2019

2019 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 2 rato rezultatai
2019 06 13-14 Garliava
2019 08 31 – 09 01 Kupiškis
2019 09 14 Vilkaviškis

2019 metų 58-ojo Lietuvos ritinio čempionato nugalėtojai ir prizininkai

1 vieta: Vilkaviškio miesto ritinio sporto klubas „Žiedas“

Žydrūnas Aželskas, Darius Neiberka, Giedrius Auksoraitis, Egidijus Būda, Ramūnas Cicėnas,
Deividas Aželskas, Andrius Ciganskas, Artūras Povilaitis, Ainoras Eidukaitis, Rimantas Diržius
(treneris ir vadovas).

2 vieta: Plungės rajono ritinio sporto klubas „Plateliai“

Sigvaldas Butrimas, Jovaldas Mažeika, Sigitas Jonutis, Mantas Kaunas, Romas Račkauskas, Dovydas
Alminas, Vygandas Gelžinis, Audrius Rečkauskas, Arūnas Rečkauskas, Artūras Latakas, Dovydas
Vičius, Mantas Žutautas, Povilas Rubinas (treneris ir vadovas).

3 vieta: Vilkaviškio rajono sporto klubas „Alvito Širvinta“

Aurimas Bačinskas, Dainius Kučiauskas, Domas Ližaitis, Aurimas Kumpys, Gintaras Rimas, Aurimas
Sakalauskas, Martynas Kailius, Laurynas Bikauskas, Vaidas Gružinskas, Ignas Kailius, Nerijus
Ližaitis (treneris ir vadovas).

4 vieta: Kauno lietuviško ritinio sporto klubas „Aisčiai“

5 vieta: Kupiškio ritinio sporto klubas „Aukštaičiai“

Čempionato rezultatyviausias žaidėjas Žydrūnas Aželskas (Vilkaviškis) 49 įvr., geriausias gynėjas
Dovydas Alminas (Plateliai), geriausias vartininkas Giedrius Auksoraitis (Vilkaviškis)

Pereinama „FEDERACIJOS TAURĖ“ įteikta geriausiam 2019 m. ritinio sporto klubui Vilkaviškio
ritinio sporto klubui „Žiedas“

„Suvalkijos taurės“ ritinio turnyro nugalėtojai ir prizininkai
Vilkaviškis. 2019-09-14 d.

1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“
2. Plungės RRSK „Plateliai“
3. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“
4. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“
5. Kauno RSK „Aisčiai“

2019 metų čempionato uždarymas

„Aukštaičių“ taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Kupiškis 2019-09-01 d.

1. Plungės RRSK „Plateliai“
2. Kauno RSK „Aisčiai“
3. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“
4. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“
5. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“

„V. Steponaičio“ taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Garliava 2019-07-14 d.

1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“
2. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“
3. Plungės RRSK „Plateliai“
4. Kauno RSK „Aisčiai“
5. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“

2019 m. veteranų čempionatas

Pirmadienis, Rugsėjis 9th, 2019

Veteranų čempionato nugalėtojai ir prizininkai
Kupiškis 2019 09 07 d.

2019 metų veteranų čempionato dalyviai

1. Plungės RRSK „Plateliai“
2. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“
3. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“

2019 metų 58-ojo Lietuvos ritinio čempionato vykdymo tvarka

Sekmadienis, Gegužė 19th, 2019

Komandų eiliškumas (ištraukus burtus)

1. Kupiškio SK „Aukštaičiai“
2. Kauno LRSK „Aisčiai“
3. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“
4. Plungės RRSK „Plateliai“
5.
6. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“

Susitikimų tvarkaraštis

Plateliai Plungės. r. (gegužės 11-12 d.) 1-6; 3-4; 1-2; 6-4;
Vilkaviškis (birželio 01-02 d.) 3-1; 2-6; 1-4; 2-3;
Kaunas (liepos 13-14 d.) 3-6; 4-2; 1-6; 3-4;
Kupiškis (rugpjūčio 31, rugsėjo 01 d.) 1-2; 6-4; 3-1; 2-6;
Vilkaviškis (rugsėjo 14-15 d.) 2-3; 1-4; 3-6; 4-2;

Vilkaviškyje birželio 02 d. Susitinka ir teisėjauja

1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ – Kupiškio SK „Aukštaičiai“ (Platelių teisėjų komanda)
2. Kauno RSK „Aisčiai“ – Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ (Vilkaviškio teisėjų komanda)
3. Kupiškio SK „Aukštaičiai“ – Plungės RRSK „Plateliai“ (Alvito teisėjų komanda)
4. Kauno RSK „Aisčiai“ – Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ (Kupiškio teisėjų komanda)

Kaune liepos 13-14 d. Susitinka ir teisėjauja

1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ – Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ (Platelių teisėjų komanda)
2. Plungės RRSK „Plateliai“ – Kauno RSK „Aisčiai“ (Alvito teisėjų komanda)
3. Kupiškio SK „Aukštaičiai“ – Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ (Vilkaviškio teisėjų komanda)
4. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ – Plungės RRSK „Plateliai“ (Kauno teisėjų komanda)

Kupiškyje rugpjūčio 31, rugsėjo 1d. Susitinka ir teisėjauja

1. Kupiškio SK „Aukštaičiai“ – Kauno RSK „Aisčiai“ (Alvito teisėjų komanda)
2. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ – Plungės RRSK „Plateliai“ (Vilkaviškio teisėjų komanda)
3. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ – Kupiškio SK „Aukštaičiai“ (Platelių teisėjų komanda)
4. Kauno RSK „Aisčiai“ – Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ (Kupiškio teisėjų komanda)

Vilkaviškyje rugsėjo 14-15 d. Susitinka ir teisėjauja

1. Kauno RSK „Aisčiai“ – Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ (Kupiškio teisėjų komanda)
2. Kupiškio SK „Aukštaičiai“ – Plungės RRSK „Plateliai“ (Kauno teisėjų komanda)
3. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ – Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ (Platelių teisėjų komanda)
4. Plungės RRSK „Plateliai“ – Kauno RSK „Aisčiai“ (Vilkaviškio teisėjų komanda)

2019 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 1 rato rezultatai
2019 05 11-12 d. Plateliai
2019 06 01-02 Vilkaviškis
2019 06 13-14 Garliava

„Platelių“ taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Plateliai 2019-05-12 d.

1. Kauno RSK „Aisčiai“
2. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“
3. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“
4. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“
5. Plungės RRSK „Plateliai“

"Platelių taurės" laimėtoja Kauno "Aisčių" komanda

„Platelių taurės“ laimėtoja Kauno „Aisčių“ komanda

2018 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 2 rato rezultatai

Pirmadienis, Liepa 23rd, 2018

2018 07 14-15 d. Garliava
2018 08 18-19 d. Plateliai
2018 09 15-16 d. Plateliai

„Platelių” taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Plateliai 2018-09-16 d.

1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas”
2. Plungės RRSK „Plateliai”
3. Kauno RSK „Aisčiai”
4. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta”

1 vieta : Vilkaviškio miesto ritinio sporto klubas „Žiedas”

Žaidėjai:
Žydrūnas Aželskas, Darius Neiberka, Giedrius Auksoraitis, Egidijus Būda, Julius Kalvaitis, Ramūnas
Cicėnas, Deividas Aželskas, Andrius Ciganskas, Artūras Povilaitis, Ainoras Eidukaitis, Rimantas
Diržius (treneris ir vadovas).

2 vieta: Plungės rajono ritinio sporto klubas „Plateliai”

Žaidėjai:
Sigvaldas Butrimas, Jovaldas Mažeika, Sigitas Jonutis, Mantas Kaunas, Romas Račkauskas, Dovydas
Alminas, Vygandas Gelžinis, Audrius Rečkauskas, Arūnas Rečkauskas, Artūras Latakas, Nerijus
Bertašius, Dovydas Vičius, Mantas Žutautas, Kęstutis Matavičius, Povilas Rubinas (treneris ir
vadovas).

3 vieta: Vilkaviškio rajono sporto klubas „Alvito Širvinta”

Žaidėjai:
Aurimas Bačinskas, Dainius Kučiauskas, Vilius Agliniškis, Giedrius Rimas, Aurimas Kumpys,
Gintaras Rimas, Aurimas Sakalauskas, Martynas Kailius, Laurynas Bikauskas, Ignas Kailius, Nerijus
Ližaitis (treneris ir vadovas).

4 vieta: Kauno lietuviško ritinio sporto klubas „Aisčiai”

5 vieta: Kupiškio L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija
6 vieta: Kupiškio ritinio sporto klubas „Aukštaičiai”

Čempionato: rezultatyviausias žaidėjas: Žydrūnas Aželskas (Vilkaviškis) 33 įvr., geriausias gynėjas
Dainius Kučiauskas (Alvito Širvinta), geriausias vartininkas Romas Račkauskas (Plateliai)

Pereinama „FEDERACIJOS TAURĖ” įteikta geriausiam 2018 m. ritinio sporto klubui: Vilkaviškio
ritinio sporto klubui „Žiedas”

„V. Steponaičio” ritinio turnyro nugalėtojai ir prizininkai
Garliava 2018-07-15 d.

1. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas”
2. Plungės RRSK ,,Plateliai”
3. Vilkaviškio r. SK ,,Alvito Širvinta”
4. Kauno RSK ,,Aisčiai”

“V. Steponaičio” ritinio turnyro nugalėtojai Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas”

2018 metų 57-ojo Lietuvos ritinio čempionato vykdymo tvarka

Sekmadienis, Gegužė 27th, 2018

Komandų eiliškumas (ištraukus burtus)

1. Kupiškio SK ”Aukštaičiai”
2. Plungės RRSK “Plateliai”
3. Kauno LRSK “Aisčiai”
4. Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta”
5. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas”
6. Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

Susitikimų tvarkaraštis

Vilkaviškis (gegužės 19-20 d.) 1-6; 2-5; 3-4; 6-4; 5-3; 1-2;
Vilkaviškis (birželio 17 d.) 3-1; 2-6; 4-5; 2-3; 1-4: 6-5;
Kaunas (liepos 13-14 d.) 3-6; 4-2; 5-1; 3-4; 1-6; 2-5;
Kupiškis (rugpjūčio 18-19 d.) 5-3; 6-4; 1-2; 4-5; 2-6; 3-1;
Plateliai (rugsėjo 15-16 d.) 1-4; 6-5; 2-3; 5-1; 3-6; 4-2;

Vilkaviškyje birželio 17 d. Susitinka ir teisėjauja

1. Kauno RSK “Aisčiai” – Kupiškio SK ”Aukštaičiai” (Platelių teisėjų komanda)
2. Plungės RRSK “Plateliai” – Kupiškio gimnazija (Kauno teisėjų komanda)
3. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” – Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta” (Kupiškio teisėjų komanda)
4. Kauno RSK “Aisčiai” – Plungės RRSK “Plateliai” (Kupiškio teisėjų komanda)
5. Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta” – Kupiškio SK ”Aukštaičiai” (Vilkaviškio teisėjų komanda)
6. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” – Kupiškio gimnazija (Alvito teisėjų komanda)

Kaune liepos 13-14 d. Susitinka ir teisėjauja

1. Kauno LRSK “Aisčiai” – Kupiškio gimnazija (Platelių teisėjų komanda)
2. Vilkaviškio r. SK“Alvito Širvinta” – Plungės RRSK “Plateliai” (Vilkaviškio teisėjų komanda)
3. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” – Kupiškio SK ”Aukštaičiai” (Platelių teisėjų komanda)
4. Kauno RSK “Aisčiai” – Vilkaviškio r. SK“Alvito Širvinta” (Kupiškio teisėjų komanda)
5. Kupiškio SK ”Aukštaičiai” – Kupiškio gimnazija (Alvito teisėjų komanda)
6. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” – Plungės RRSK “Plateliai” (Kauno teisėjų komanda)

Kupiškyje rugpjūčio 18-19 d. Susitinka ir teisėjauja

1. Kauno RSK “Aisčiai” – Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” (Kupiškio teisėjų komanda)
2. Kupiškio gimnazija – Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta” (Vilkaviškio teisėjų komanda)
3. Plungės RRSK “Plateliai” – Kupiškio SK ”Aukštaičiai” (Alvito teisėjų komanda)
4. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” – Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta” (Platelių teisėjų komanda)
5. Plungės RRSK “Plateliai” – Kupiškio gimnazija (Kauno teisėjų komanda)
6. Kauno RSK “Aisčiai” – Kupiškio SK ”Aukštaičiai” (Vilkaviškio teisėjų komanda)

Plateliai rugsėjo 09-10 d. Susitinka ir teisėjauja

1. Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta” – Kupiškio SK ”Aukštaičiai” (Platelių teisėjų komanda)
2. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” – Kupiškio gimnazija (Alvito teisėjų komanda)
3. Kauno RSK “Aisčiai” – Plungės RRSK “Plateliai” (Kupiškio teisėjų komanda)
4. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” – Kupiškio SK ”Aukštaičiai” (Alvito teisėjų komanda)
5. Kauno LRSK “Aisčiai” – Kupiškio gimnazija (Vilkaviškio teisėjų komanda)
6. Vilkaviškio r. SK“Alvito Širvinta” – Plungės RRSK “Plateliai” (Kauno teisėjų komanda)

2018 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 1 rato rezultatai
2018 05 19-20 d. Vilkaviškis
2018 06 16-17 d. Kupiškis
2018 07 14-15 d. Garliava

“Suvalkijos taurės” ritinio turnyro nugalėtojai ir prizininkai

Vilkaviškis. 2017-05-20 d.

1. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas”
2. Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta”
3. Plungės RRSK “Plateliai”
4. Kauno RSK “Aisčiai”

"Suvalkijos taurės" laimėtoja Vilkaviškio "Žiedo" komanda

“Platelių” taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai

Sekmadienis, Rugsėjis 17th, 2017

Vilkaviškis 2017-09- 10 d.

1. Vilkaviškio MRSK “Žiedas”
2. Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta”
3. Plungės RRSK “Plateliai”
4. Kupiškio RSK ”Aukštaičiai”
5. Kauno RSK “Aisčiai”

2017 m. 56-ojo Respublikos ritinio čempionato prizininkai

1 vieta: Plungės rajono ritinio sporto klubas “Plateliai”
Sigvaldas Butrimas, Jovaldas Mažeika, Mindaugas Mažeika, Sigitas Jonutis, Mantas Kaunas, Romas
Račkauskas, Dovydas Alminas, Vygandas Gelžinis, Audrius Rečkauskas, Arūnas Rečkauskas,
Artūras Latakas, Nerijus Bertašius, Dovydas Vičius, Mantas Žutautas, Kęstutis Matavičius, Povilas
Rubinas (treneris ir vadovas).

Plungės RRSK “Plateliai” žaidėjai

2 vieta : Vilkaviškio miesto ritinio sporto klubas “Žiedas”
Žydrūnas Aželskas, Darius Neiberka, Giedrius Auksoraitis, Egidijus Būda, Julius Kalvaitis, Ramūnas
Cicėnas, Deividas Aželskas, Andrius Ciganskas, Artūras Povilaitis, Rimantas Diržius (treneris ir
vadovas).

Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” žaidėjai

3 vieta: Vilkaviškio rajono sporto klubas “Alvito Širvinta”
Evaldas Bačinskas, Aurimas Bačinskas, Dainius Kučiauskas, Vilius Agliniškis, Tomas Rimas,
Aurimas Kumpys, Gintaras Rimas, Aurimas Sakalauskas, Martynas Kailius, Laurynas Bikauskas,
Ignas Kailius, Edgaras Albrektaitis, Gytis Alkevičius, Nerijus Ližaitis (treneris ir vadovas).

Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta” žaidėjai

4 vieta: Kauno lietuviško ritinio sporto klubas “Aisčiai”

Kauno SK “Aisčiai” žaidėjai

5 vieta: Kupiškio L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija
6 vieta: Kupiškio ritinio sporto klubas ”Aukštaičiai”

Kupiškio RSK ”Aukštaičiai” žaidėjai

Čempionato: rezultatyviausias žaidėjas: Mantas Žutautas (Plateliai) 29 įvr., geriausias gynėjas Deividas Aželskas (Vilkaviškis), geriausias vartininkas Aurimas Sakalauskas (Alvito Širvinta)

Pereinama “FEDERACIJOS TAURĖ” įteikta geriausiam 2017 m. ritinio sporto klubui: Plungės
rajono ritinio sporto klubui “Plateliai”

Bendra žaidėjų nuotrauka

“Aukštaičių” taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai Kupiškis. 2017-08-20 d.

Pirmadienis, Rugsėjis 4th, 2017

1. Plungės RRSK “Plateliai”
2. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas”
3 – 4. Kupiškio RSK ”Aukštaičiai”
3 – 4. Kupiškio gimnazija
5. Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta”
6. Kauno RSK “Aisčiai”

2017 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 2 rato rezultatai

Pirmadienis, Liepa 17th, 2017

2017 07 08-09 d. Garliava

2017 08 19-20 d. Kupiškis

2017 09 09-10 d. Vilkaviškis

“V. Steponaičio” ritinio turnyro nugalėtojai ir prizininkai

Garliava 2017-07-09 d.

1. Vilkaviškio MRSK “Žiedas”
2. Plungės RRSK “Plateliai”
3. Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta”
4. Kauno RSK “Aisčiai”

2017 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 1 rato rezultatai

Antradienis, Birželis 20th, 2017

2017 05 13-14 d. Vilkaviškis
2017 06 10-11 d. Kupiškis
2017 07 08-09 Garliava

“Suvalkijos taurės” ritinio turnyro nugalėtojai ir prizininkai Vilkaviškis. 2017-05-14 d.

Pirmadienis, Gegužė 22nd, 2017

  1. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas”

  2. Plungės RRSK “Plateliai”

  3. Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta”
  4. Kupiškio gimnazija

  5. Kauno RSK “Aisčiai”

Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas” žaidėjai

Plungės RRSK “Plateliai” žaidėjai

Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta” žaidėjai