2020 metų 59-ojo Lietuvos ritinio čempionato nugalėtojai ir prizininkai

Rugsėjis 23rd, 2020
1 vieta : Vilkaviškio miesto ritinio sporto klubas “Žiedas”
Žydrūnas Aželskas, Darius Neiberka, Giedrius Auksoraitis, Egidijus Būda, Ramūnas Cicėnas, Deividas Aželskas, Andrius Ciganskas, Julius Kalvaitis, Rimantas Diržius (treneris ir vadovas).
2 vieta: Plungės rajono ritinio sporto klubas “Plateliai”
Sigvaldas Butrimas, Jovaldas Mažeika, Sigitas Jonutis, Romas Račkauskas, Audrius Rečkauskas, Arūnas Rečkauskas, Artūras Latakas, Mantas Žutautas, Mindaugas Mažeika, Aurimas Kaunas, Povilas Rubinas (treneris ir vadovas).
3 vieta: Vilkaviškio rajono sporto klubas “Alvito Širvinta”
Aurimas Bačinskas, Dainius Kučiauskas, Domas Ližaitis, Aurimas Kumpys, Gintaras Rimas, Aurimas Sakalauskas, Martynas Kailius, Laurynas Bikauskas, Vaidas Gružinskas, Ignas Kailius, Nerijus Ližaitis (treneris ir vadovas).
4 vieta: Kupiškio ritinio sporto klubas ”Aukštaičiai”
5 vieta: Kauno lietuviško ritinio sporto klubas “Aisčiai”
Čempionato: rezultatyviausias žaidėjas: Žydrūnas Aželskas (Vilkaviškis) 56 įvr.,
geriausias gynėjas: Mantas Žutautas (Plateliai),
geriausias vartininkas: Romas Račkauskas (Plateliai)
Pereinama “FEDERACIJOS TAURĖ” įteikta geriausiam 2020 m. ritinio sporto klubui: Vilkaviškio ritinio sporto klubui “Žiedas”

“Platelių” taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Plateliai 2020-09-19 d.

1. Plungės RRSK “Plateliai“
2. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas”
3. Vilkaviškio r. SK “Alvito Širvinta”
4. Kauno RSK “Aisčiai”
5. Kupiškio RSK “Aukštaičiai”

Rugsėjis 10th, 2020

Respublikos čempionato 4 turas ir „Platelių taurės” varžybos vyks rugsėjo 19 d. Plateliuose. Pradžia 10 val.

2020 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 2 rato rezultatai

Rugpjūtis 14th, 2020

2020 08 08 d. Kupiškis
2020 09 19 d. Plateliai, Plungės r.

Aukštaitijos taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Kupiškis 2020-08-08 d.
1. Vilkaviškio r. SK Alvito Širvinta

2. Vilkaviškio MRSK Žiedas
3. Kupiškio RSK Aukštaičiai
4. Plungės RRSK Plateliai
5. Kauno RSK Aisčiai

Informacija

Liepa 27th, 2020

Republikos čempionato 3 turo varžybos rugpjūčio 8 d. Kupiškyje. Pirmų rungtynių pradžia 10 val.

2020 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 1 rato rezultatai

Liepa 27th, 2020

2020 07 11 d. Vilkaviškis
2020 07 25 d. Vilkaviškis

„Suvalkijos taurės” ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Vilkaviškis 2020-07-25 d.
1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“
2. Plungės RRSK „Plateliai“
3. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“
4. Kauno RSK „Aisčiai“
5. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“

2020 metų 59-ojo Lietuvos ritinio čempionato vykdymo tvarka

Liepa 19th, 2020

Komandų eiliškumas (ištraukus burtus)

1. Plungės RRSK „Plateliai“
2. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“
3. Kauno RSK „Aisčiai“
4. Kupiškio „Aukštaičiai“
5.
6. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“

Susitikimų tvarkaraštis
Vilkaviškis (liepos 11 d.) 1-6; 3-4; 1-2; 4-6; 2-3;
Vilkaviškis (liepos 25 d.) 2-6; 1-4; 3-6; 2-4; 1-3;
Kupiškis (rugpjūčio 08 d.) 1-6; 3-4; 1-2; 4-6; 2-3;
Plateliai Plungės r. (rugsėjo 19-20 d.) 2-6; 1-4; 3-6; 2-4; 1-3;
Vilkaviškyje liepos 25 d. Susitinka ir teisėjauja

1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ – Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ (Platelių teisėjų komanda)
2. Kupiškio SK „Aukštaičiai“ – Plungės RRSK „Plateliai“ (Alvito teisėjų komanda)
3. Kauno RSK „Aisčiai“ – Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ (Kupiškio teisėjų komanda)
4. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ – Kupiškio SK „Aukštaičiai“ (Kauno teisėjų komanda)
5. Plungės RRSK „Plateliai“ – Kauno RSK „Aisčiai“ (Vilkaviškio teisėjų komanda)

Kupiškyje rugpjūčio 08 d. Susitinka ir teisėjauja
1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ – Plungės RRSK „Plateliai“ (Kupiškio teisėjų komanda)
2. Kauno RSK „Aisčiai“ – Kupiškio SK „Aukštaičiai“ (Platelių teisėjų komanda)
3. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ – Plungės RRSK „Plateliai“ (Vilkaviškio teisėjų komanda)
4. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ – Kupiškio SK „Aukštaičiai“ (Kauno teisėjų komanda)
5. Kauno RSK „Aisčiai“ – Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ (Kupiškio teisėjų komanda)

Plateliuose Plungės r. rugsėjo 19-20 d. Susitinka ir teisėjauja
1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ – Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ (Platelių teisėjų komanda)
2. Kupiškio SK „Aukštaičiai“ – Plungės RRSK „Plateliai“ (Alvito teisėjų komanda)
3. Kauno RSK „Aisčiai“ – Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ (Kupiškio teisėjų komanda)
4. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ – Kupiškio SK „Aukštaičiai“ (Kauno teisėjų komanda)
5. Plungės RRSK „Plateliai“ – Kauno RSK „Aisčiai“ (Vilkaviškio teisėjų komanda)

2020 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 1 rato rezultatai
2020 07 11 d. Vilkaviškis

„V. Steponaičio“ taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Vilkaviškis 2020-07-11 d.

1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“

2. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“
3. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“
4. Plungės RRSK „Plateliai“
5. Kauno RSK „Aisčiai“

2019 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 2 rato rezultatai

Rugsėjis 14th, 2019

2019 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 2 rato rezultatai
2019 06 13-14 Garliava
2019 08 31 – 09 01 Kupiškis
2019 09 14 Vilkaviškis

2019 metų 58-ojo Lietuvos ritinio čempionato nugalėtojai ir prizininkai

1 vieta: Vilkaviškio miesto ritinio sporto klubas „Žiedas“

Žydrūnas Aželskas, Darius Neiberka, Giedrius Auksoraitis, Egidijus Būda, Ramūnas Cicėnas,
Deividas Aželskas, Andrius Ciganskas, Artūras Povilaitis, Ainoras Eidukaitis, Rimantas Diržius
(treneris ir vadovas).

2 vieta: Plungės rajono ritinio sporto klubas „Plateliai“

Sigvaldas Butrimas, Jovaldas Mažeika, Sigitas Jonutis, Mantas Kaunas, Romas Račkauskas, Dovydas
Alminas, Vygandas Gelžinis, Audrius Rečkauskas, Arūnas Rečkauskas, Artūras Latakas, Dovydas
Vičius, Mantas Žutautas, Povilas Rubinas (treneris ir vadovas).

3 vieta: Vilkaviškio rajono sporto klubas „Alvito Širvinta“

Aurimas Bačinskas, Dainius Kučiauskas, Domas Ližaitis, Aurimas Kumpys, Gintaras Rimas, Aurimas
Sakalauskas, Martynas Kailius, Laurynas Bikauskas, Vaidas Gružinskas, Ignas Kailius, Nerijus
Ližaitis (treneris ir vadovas).

4 vieta: Kauno lietuviško ritinio sporto klubas „Aisčiai“

5 vieta: Kupiškio ritinio sporto klubas „Aukštaičiai“

Čempionato rezultatyviausias žaidėjas Žydrūnas Aželskas (Vilkaviškis) 49 įvr., geriausias gynėjas
Dovydas Alminas (Plateliai), geriausias vartininkas Giedrius Auksoraitis (Vilkaviškis)

Pereinama „FEDERACIJOS TAURĖ“ įteikta geriausiam 2019 m. ritinio sporto klubui Vilkaviškio
ritinio sporto klubui „Žiedas“

„Suvalkijos taurės“ ritinio turnyro nugalėtojai ir prizininkai
Vilkaviškis. 2019-09-14 d.

1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“
2. Plungės RRSK „Plateliai“
3. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“
4. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“
5. Kauno RSK „Aisčiai“

2019 metų čempionato uždarymas

„Aukštaičių“ taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Kupiškis 2019-09-01 d.

1. Plungės RRSK „Plateliai“
2. Kauno RSK „Aisčiai“
3. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“
4. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“
5. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“

„V. Steponaičio“ taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Garliava 2019-07-14 d.

1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“
2. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“
3. Plungės RRSK „Plateliai“
4. Kauno RSK „Aisčiai“
5. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“

2019 m. veteranų čempionatas

Rugsėjis 9th, 2019

Veteranų čempionato nugalėtojai ir prizininkai
Kupiškis 2019 09 07 d.

2019 metų veteranų čempionato dalyviai

1. Plungės RRSK „Plateliai“
2. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“
3. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“

2019 metų 58-ojo Lietuvos ritinio čempionato vykdymo tvarka

Gegužė 19th, 2019

Komandų eiliškumas (ištraukus burtus)

1. Kupiškio SK „Aukštaičiai“
2. Kauno LRSK „Aisčiai“
3. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“
4. Plungės RRSK „Plateliai“
5.
6. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“

Susitikimų tvarkaraštis

Plateliai Plungės. r. (gegužės 11-12 d.) 1-6; 3-4; 1-2; 6-4;
Vilkaviškis (birželio 01-02 d.) 3-1; 2-6; 1-4; 2-3;
Kaunas (liepos 13-14 d.) 3-6; 4-2; 1-6; 3-4;
Kupiškis (rugpjūčio 31, rugsėjo 01 d.) 1-2; 6-4; 3-1; 2-6;
Vilkaviškis (rugsėjo 14-15 d.) 2-3; 1-4; 3-6; 4-2;

Vilkaviškyje birželio 02 d. Susitinka ir teisėjauja

1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ – Kupiškio SK „Aukštaičiai“ (Platelių teisėjų komanda)
2. Kauno RSK „Aisčiai“ – Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ (Vilkaviškio teisėjų komanda)
3. Kupiškio SK „Aukštaičiai“ – Plungės RRSK „Plateliai“ (Alvito teisėjų komanda)
4. Kauno RSK „Aisčiai“ – Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ (Kupiškio teisėjų komanda)

Kaune liepos 13-14 d. Susitinka ir teisėjauja

1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ – Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ (Platelių teisėjų komanda)
2. Plungės RRSK „Plateliai“ – Kauno RSK „Aisčiai“ (Alvito teisėjų komanda)
3. Kupiškio SK „Aukštaičiai“ – Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ (Vilkaviškio teisėjų komanda)
4. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ – Plungės RRSK „Plateliai“ (Kauno teisėjų komanda)

Kupiškyje rugpjūčio 31, rugsėjo 1d. Susitinka ir teisėjauja

1. Kupiškio SK „Aukštaičiai“ – Kauno RSK „Aisčiai“ (Alvito teisėjų komanda)
2. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ – Plungės RRSK „Plateliai“ (Vilkaviškio teisėjų komanda)
3. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ – Kupiškio SK „Aukštaičiai“ (Platelių teisėjų komanda)
4. Kauno RSK „Aisčiai“ – Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ (Kupiškio teisėjų komanda)

Vilkaviškyje rugsėjo 14-15 d. Susitinka ir teisėjauja

1. Kauno RSK „Aisčiai“ – Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ (Kupiškio teisėjų komanda)
2. Kupiškio SK „Aukštaičiai“ – Plungės RRSK „Plateliai“ (Kauno teisėjų komanda)
3. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“ – Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“ (Platelių teisėjų komanda)
4. Plungės RRSK „Plateliai“ – Kauno RSK „Aisčiai“ (Vilkaviškio teisėjų komanda)

2019 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 1 rato rezultatai
2019 05 11-12 d. Plateliai
2019 06 01-02 Vilkaviškis
2019 06 13-14 Garliava

„Platelių“ taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Plateliai 2019-05-12 d.

1. Kauno RSK „Aisčiai“
2. Vilkaviškio MRSK „Žiedas“
3. Kupiškio RSK „Aukštaičiai“
4. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta“
5. Plungės RRSK „Plateliai“

"Platelių taurės" laimėtoja Kauno "Aisčių" komanda

„Platelių taurės“ laimėtoja Kauno „Aisčių“ komanda

2018 m. Respublikos ritinio čempionato varžybų 2 rato rezultatai

Liepa 23rd, 2018

2018 07 14-15 d. Garliava
2018 08 18-19 d. Plateliai
2018 09 15-16 d. Plateliai

„Platelių” taurės ritinio varžybų nugalėtojai ir prizininkai
Plateliai 2018-09-16 d.

1. Vilkaviškio MRSK „Žiedas”
2. Plungės RRSK „Plateliai”
3. Kauno RSK „Aisčiai”
4. Vilkaviškio r. SK „Alvito Širvinta”

1 vieta : Vilkaviškio miesto ritinio sporto klubas „Žiedas”

Žaidėjai:
Žydrūnas Aželskas, Darius Neiberka, Giedrius Auksoraitis, Egidijus Būda, Julius Kalvaitis, Ramūnas
Cicėnas, Deividas Aželskas, Andrius Ciganskas, Artūras Povilaitis, Ainoras Eidukaitis, Rimantas
Diržius (treneris ir vadovas).

2 vieta: Plungės rajono ritinio sporto klubas „Plateliai”

Žaidėjai:
Sigvaldas Butrimas, Jovaldas Mažeika, Sigitas Jonutis, Mantas Kaunas, Romas Račkauskas, Dovydas
Alminas, Vygandas Gelžinis, Audrius Rečkauskas, Arūnas Rečkauskas, Artūras Latakas, Nerijus
Bertašius, Dovydas Vičius, Mantas Žutautas, Kęstutis Matavičius, Povilas Rubinas (treneris ir
vadovas).

3 vieta: Vilkaviškio rajono sporto klubas „Alvito Širvinta”

Žaidėjai:
Aurimas Bačinskas, Dainius Kučiauskas, Vilius Agliniškis, Giedrius Rimas, Aurimas Kumpys,
Gintaras Rimas, Aurimas Sakalauskas, Martynas Kailius, Laurynas Bikauskas, Ignas Kailius, Nerijus
Ližaitis (treneris ir vadovas).

4 vieta: Kauno lietuviško ritinio sporto klubas „Aisčiai”

5 vieta: Kupiškio L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija
6 vieta: Kupiškio ritinio sporto klubas „Aukštaičiai”

Čempionato: rezultatyviausias žaidėjas: Žydrūnas Aželskas (Vilkaviškis) 33 įvr., geriausias gynėjas
Dainius Kučiauskas (Alvito Širvinta), geriausias vartininkas Romas Račkauskas (Plateliai)

Pereinama „FEDERACIJOS TAURĖ” įteikta geriausiam 2018 m. ritinio sporto klubui: Vilkaviškio
ritinio sporto klubui „Žiedas”

„V. Steponaičio” ritinio turnyro nugalėtojai ir prizininkai
Garliava 2018-07-15 d.

1. Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas”
2. Plungės RRSK ,,Plateliai”
3. Vilkaviškio r. SK ,,Alvito Širvinta”
4. Kauno RSK ,,Aisčiai”

“V. Steponaičio” ritinio turnyro nugalėtojai Vilkaviškio MRSK ,,Žiedas”